Grupa Super Auto
Jesteś tutaj: Strona główna / O nas

Super Auto zdobyło pozycję rynkową, która klasyfikuje spółkę w ścisłej czołówce polskich firm dystrybuujących kredyty i leasingi samochodowe oraz środków trwałych nowych i używanych *, największych instytucji finansowych.
Spółka jest postrzegana przez media jako ekspert w dziedzinie zakupu oraz finansowania  nowych samochodów oraz maszyn i urządzeń budowlanych.

*maszyny i urządzenia budowlane, pojazdy specjalistyczne, ciągniki, sprzęt medyczny, urządzenia diagnostyczne i warsztatowe, maszyny poligraficzne

MISJA I WARTOŚCI

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najkorzystniejszych rozwiązań i bezkonkurencyjnej obsługi w dziedzinie finansowania zakupu samochodów, co umożliwia Im realizowanie marzeń w sposób komfortowy i niepowtarzalny.


Wartości SUPER AUTO :

  • uczciwość,
  • profesjonalizm,
  • praca zespołowa,
  • pasja.

O FIRMIE

Spółka powstała w 2000 roku. Od samego początku  wyspecjalizowała się w finansowaniu samochodów nowych i używanych a z czasem skoncentrowała się tylko na samochodach nowych osobowych i dostawczych, dostępnych w salonach dealerów różnych marek w Polsce..

Zdobywane doświadczenie oraz stosowanie najnowszych technologii, pozwoliły Grupie Super Auto tworzyć unikalne kanały dystrybucji produktów bankowych, mające zaoferować Klientom maksymalne korzyści z dokonanych transakcji. Super Auto korzysta przy tym z wiedzy zatrudnianych specjalistów, posiadających kompetencje ze styku dziedzin finansów i motoryzacji.
 

 

Nasi partnerzy

Dziennik Gazeta Prawna - Monitor Rynkowy
Auto na kredyt szybko i bez stresu
czytaj więcej
Echo Miasta - Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź
Ile trzeba zarobiać, aby kupić auto z salonu
czytaj więcej   inne w ostatnim miesiącu
Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt, indywidualne doradztwo, załatwiają wszystko od "A" do "Z. Klient składa podpis i odbiera klucze.
Pan Ireneusz ze Skołoszowa
21.02.2018
Bardzo dobra, sprawna obsługa. Pomoc na każdym etapie współpracy. Polecam.
Pan Maciej z Warszawy
20.10.2017
Był to mój kolejny zakup. Obsługa zapewniona przez firmę od momentu zaproponowania auta do finalizacji zakupu na najwyższym możliwym poziomie. Zapewnione maksimum cierpliwości dla oczekiwań Klienta.
Pani Aneta ze Zgorzelca
11.10.2017
Profesjonalna obsługa - powinna zadowolić każdego Klient. Polecam gorąco tę firmę !
Pan Jacek z Lipowej
26.09.2017
Słowność i szybkie załatwianie spraw.
Pan Łukasz z Katowic
25.09.2017
Copyright © Grupa Super Auto 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
superauto dobry pracodawca go work
firms przyjazna klientowi superauto24
strony internetowe śląsk katowice atelier